ДУЭТ GAZZANA

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Одесская филармония. Авторский проект памяти гениального Андрея Тарковского представит сын великого кинорежиссера Андрей А.Тарковский (Италия). Музыкальная часть — дуэт GAZZANA (сестры Рафаэлла и Наташа Гаццана, скрипка и фортепиано, Италия). Посвящение Тарковскому «Ностальгия по Вечности» — синтез музыки, кино, поэзии и воспоминаний о Тарковском. На вечере прозвучит музыка Баха, Пярта, Мессиана, и Валентина Сильвестрова, музыку которого дуэт GAZZANA записал уже на 2 дисках знаменитого лэйбла ECM. Дмитрий Черченко — слово. Видеоинсталляции — Андрей А.Тарковский.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

ДУЭТ GAZZANA відбудеться 9 червня 2018, 19:00, субота в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+