Гаррі Поттер і таємниці Хогвартса. Одеса

Гаррі Поттер і таємниці Хогвартса. Одеса

Мюзикл «Гаррі Поттер і таємниці Хогвартса» - найочікуваніша прем'єра наступаючого року!

Продюсер мюзиклу - Олег Хороший

Сценарій і режисура: Данило Данилюк - виконавець головної ролі в театралізованому цирковому шоу «Дім таємнічіх пригод», режисер-постановник номерів проекту «Х-Фактор» та Юрій Моїсеєнко - режисер, артист театру і естради, режисер-постановник мегаконцерті DZIDZIO «Народження легенди» .

Зустрівшись з улюбленими героями, кожен глядач зможе дати волю емоціям, адже тільки вживу можна зрозуміти, які смішні діалоги і характери персонажів, зокрема, всім відома сімейка Дурслів.

Нестачі в магії, якою сповнені книги і фільми про Поттера, в мюзиклі - немає. Чарівні палички, що стріляють променями, що кружляють в повітрі столи, літаючі мітли і книги, трансформації і зникнення змусять забути про те, що Ви перебуваєте на театральній виставі.

Акторський склад мюзиклу - одна з найсильніших його складових, адже відбір учасників проходив у три тури кастингу.

Яскраву акторську гру доповнять декорації, створені компанією «STARLIGHT SCENERY», за допомогою яких прямо на очах публіки Хогвартс за секунди буде трансформуватися в Заборонене ліс, ігрове поле для квідичу і коридор з привидами!

Оригінальна музика і пісні, спеціально написані композитором Олександром Чорним, створять незвичайну атмосферу казки, в яку повірять як діти, так і дорослі.

Питання? Відповідь!
+