TO THE RHYTHM OF FLAMENCO

Продаж припинено
минула подія

Про подію

"To the rhythm of flamenko" в Одесі!
 
10 серпня 2021 року в Театрі музичної комедії відбудеться перше в Європі танцювально-музичне шоу "To the rhythm of flamenko" в Одесі, в стилі Модерн Фламенко. Для вас виступатиме колектив професійних танцівників та музикантів "Le Grand show". Гастролі у Європі та Азії, високотехнічне  світлове шоу та блискуча хореографія довели, що це справжні амбасадори сучасного фламенко!
 
Музично-танцювальне шоу Модерн Фламенко
На вас чекає історія, мінлива і пристрасна як саме життя. Вибір, сумніви, кохання, пристрасть, розчарування та внутрішні переживання передані через рухи і пластику артистів. А живий акомпанемент скрипки, гітари та перкусії  занурює вас у неймовірний світ фламенко, ніби у вихорі гарячого вітру. Такого шоу ви ще не бачили! Дух Фламенко наповнить нашу залу!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

TO THE RHYTHM OF FLAMENCO відбудеться 10 серпня 2021, 19:00, вівторок в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+