Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Рок-опера "Divka"

21 листопада 2015, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Необычайное современное музыкальное шоу от самого скандального режиссера Украины - Алексея Коломийцева.
Неожиданная интерпритация одной из самых известных украинских пьес - "Наталка Полтавка" Ивана Котляревского. Необычная трактовка знакомой всем истории любви. Реальная жизнь с реальными проблемами сегодяшних дней. Без мешуры, без иллюзий, без роматики - только правда.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Рок-опера "Divka" відбудеться 21 листопада 2015, 18:00, субота в Одеський культурний центр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.