У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Voice of the Sympho Rock

15 листопада 2015, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Проект «Voice of the Sympho Rock» был создан в 2007г в Одессе. 
 
Это единственный в нашей стране симфонический оркестр, исполняющий музыкальные произведения METALLICA, LINKIN PARK, APOCALYPTICA, BON JOVI, EVANESCENCE, NIIGHTWISH, QUEEN и др. 
 
Более 5-ти лет автору проекта, Андрею Черном, надо было, чтобы собрать со всей Украины музыкантов. Каждый из артистов имеет прочную классическую базу и смелость искать НОВОЕ звучание любимого Рока. 
 
Расширить свои горизонты, заявить о себе, поработать в команде единомышленников - перспективы, которые привлекают в Рок-оркестр талантливых молодых музыкантов. «Voice of the Sympho Rock» дает им возможность показать себя на большой сцене и поэкспериментировать с формами. 
 
«Voice of the Sympho Rock» факты: 
 
- На сцене более 100 музыкантов. 
- В проекте участвует большой симфонический оркестр, рок-группа, вокалисты и хор в составе 40-ка человек. 
- Возраст участников от 16 до 25 лет. 
- Каждая композиция в программе максимально сохраняет авторский стиль и усиливается за счет мощи, многоголосие и богатого звучания оркестра.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Voice of the Sympho Rock відбудеться 15 листопада 2015, 19:00, неділя в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+