Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Будьте ви щасливі!"

У продажу залишилось 49 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 120 грн
Інші дати
Бронь
48
годин

Про подію

Таке могло статися лише в Одесі!
 
Дерибасівська, Привоз, НЕП, ідіш, любов - тільки в Одесі всі ці слова і назви стають різними гранями однієї пригоди. Це буде неймовірна історія про любов, про фольклор, про рибні котлетки, про точило для ножів, про нову економічну політику, про карний розшук і головне - про ідіш, звичайно!
 
Через цю мову, на якій в минулому столітті розмовляла третина Одеси, і трапилася ця дивовижна любовна історія. А історія ця пов'язана з будівлею, де ви подиветесь цю виставу. Тому що саме тут з 1930 року працював Одеський державний єврейський театр. Цьому театру в 2020 році виповнилося б стільки ж років, скільки і Одеському театру юного глядача. Як же наш театр міг залишитися осторонь?
 
Тому, хай живуть любов і ідіш!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Будьте ви щасливі!" відбудеться 29 січня 2021, 19:00, п’ятниця в Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

30 січня, 19:00
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 84
12 лютого, 19:00
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 199
27 лютого, 19:00
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 199