Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Ромео і Джульєтта"

У продажу залишилось 48 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 120 грн
Інші дати
Бронь
48
годин
14+
Російською мовою

Про подію

«Ромео & Джульєтта» »- не тільки про велику любов двох зовсім молодих людей, а й про великий конфлікт між двома конкуруючими сім'ями.
 
Безневинна гра, забава, фарс швидко переростуть в любов, а любов - в інформаційну війну, війна - в трагедію. І як годиться в трагедії, смерть завжди візьме свою данину.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Ромео і Джульєтта" відбудеться 25 січня 2021, 19:00, понеділок в Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

26 лютого, 19:00
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 200