ROCK SYMPHONY

Ціна: від 1100 грн
Тривалість
02:15
З антрактом
Бронь На касу
48
годин

Опис

23 березня 2019 року у Театрі музичної комедії відбудеться насправді гучний та дивовижний концерт ROCK SYMPHONY з новою програмою.
 
Кожен концерт ROCK SYMPHONY це справжній вихор емоцій, сили та звуку, в якому поєднуються класичний оркестр, рок-музиканти, вокалісти, світло, спецефекти та візуальний супровід. Весь концерт — це справжня феєрія, де одна мелодія переходить в іншу, а враження посилюються в геометричній прогресії. В результаті музиканти та глядачі взаємодіють та обмінюються енергією один з одним.
 
Нова програма ROCK SYMPHONY
Під час цього концерту не сподівайтеся всидіти на місці, вас підхоплять знайомі композиції, підсилені симфонічним звучанням і ви затанцюєте разом з цілим залом, об’єднані дивовижною музикою та талантом її виконавців.
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

ROCK SYMPHONY відбудеться 23 березня, 19:00, субота в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

21 березня, 19:00
Вінниця Будинок офіцерів ціна: 700 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 2
30 березня, 16:00
Дніпро Академічний театр опери та балету ціна: від 750 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 12
30 березня, 19:00
Дніпро Академічний театр опери та балету ціна:
31 березня, 15:00
Харків ХНАТОБ ціна: від 450 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 14
31 березня, 19:00
Харків ХНАТОБ ціна: 450 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 11
Питання? Відповідь!
+