У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Фестиваль Киев Модерн Балет. "In pivo veritas", "Вверх по реке"

10 липня 2017, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ежегодный одесский фестиваль балета «Лето в стиле модерн» традиционно представляет лучшие постановки Киевского театра «Киев Модерн-Балет» под руководством Раду Поклитару. В этом году театр представит премьеру балета «Жизель» и пользующиеся наибольшим успехом у зрителя балетные спектакли.
 
На этот раз предлагаем вашему вниманию удивительный праздник хореографии – вечер одноактных балетов «Киев Модерн-Балета»:
 
«IN VINO VERITAS» («Истина - в вине») - утверждает античная мудрость. «IN PIVO VERITAS»(«Истина - в пиве») — с улыбкой поправляют создатели спектакля. Слабоалкогольное зрелище, предложенное вашему вниманию, создано нами исключительно для удовлетворения безудержной жажды танца автора и исполнителей. Все совпадения с реалиями жизни - случайны. Концептуальные выводы, аналитические выкладки и параллелисо смежными искусствами поощряются. А также … Но, впрочем, достаточно».
 
Раду Поклитару
 
«Истина в любви», - убеждаются те, кто погрузился в опьяняющую атмосферу этого динамичного, эффектного, зажигательного, по-модернистски смелого и одновременно изысканно утонченного сценического действа, отмеченного ярким творческим даром хореографа и блестящим мастерством исполнителей.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Фестиваль Киев Модерн Балет. "In pivo veritas", "Вверх по реке" відбудеться 10 липня 2017, 19:00, понеділок в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+