У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Jam Band и друзья

4 вересня 2016, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Говори на языке музыки, и тебя поймут везде!   
 
Ко дню любимого города Группа «Jam Band» представляет свою следующую работу в рамках авторского проекта «В Одессе Все свои».
 
Это будет уникальный концерт.  
 
Взяв за основу популярные украинские, русские, еврейские, молдавские, румынские, болгарские, греческие и цыганские народные песни, вдохновившись зажигательной балканской музыкой, в сочетании с современными ритмами и гармонией, в оригинальных аранжировках группы «Jam Band»-получился проект, который не имеет аналогов ни в Одессе, ни в Украине. 
 
Но это еще не все. Гостями вечера станут известные Одессе и Украине музыканты – вокальный ансамбль «Славяне», группы «Black&White», участница «Голос Країни» - Татьяна Амирова и др.представители национальных общин нашего города.
 
  Мы-за мультикультурную, творческую и веселую Одессу, в которой живут люди разных национальностей и религий, объединенные по одному главному критерию-любовью к родному городу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Jam Band и друзья відбудеться 4 вересня 2016, 19:00, неділя в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+