ESTAS TONNE.Концертний тур в Україні

22 квітня 2019, 19:00, понеділок
Тривалість
02:00

Про подію

Естасіо Тонне, відвідає Одесу в рамках міжнародного туру "Integration"

Музикант, який не вписується ні в які з існуючих способів говорити про Музиці, музикант для якого Музика є не метою, а засобом, що звільняє людські можливості до пізнання як самих себе, так і навколишньої реальності.

Подорожуючи по незліченної кількості країн і континентів, Естасіо Тонне часто знаходив себе в проявах тієї чи іншої культури, але ніколи не ототожнював себе з жодною з них, вважаючи за краще свободу і культурне розмаїття світу. Таким чином, його музика є відображенням самих різних художніх прийомів.

Все це емоційне пишність, проникаючи через наше сприйняття, надає не тільки сильне естетичне переживання, але може стати потужним яке пробуджує початком до іншого розуміння світу і власної особистості.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

ESTAS TONNE.Концертний тур в Україні відбудеться 22 квітня 2019, 19:00, понеділок в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+