Інформація щодо обмеження масових заходів!

Відкриття сезону Олена Темнікова

24 травня 2019, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
05:00
Бронь На касу
24
години

Про подію

Максимально ефектно почати новий літній сезон пропонує розкішний нічний клуб Ibiza, розташований в самому серці Одеси. Саме для того, щоб відкриття Ібіци 2019 року відбулося надзвичайно потужно і надовго запам'яталося відвідувачам, організатори запросили в кінці травня виступити популярну російську виконавицю Олену темників. Талановита співачка славиться своїм чуттєвим репертуаром і чудовими виступами, тому перформанс на сцені одного з найбільш шикарних клубів мегаполісу обіцяє бути досить цікавим. Стати свідком такої події - значить пізнати істинний смак сучасного культурного дозвілля.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Відкриття сезону Олена Темнікова відбудеться 24 травня 2019, 22:00, п’ятниця в Клуб "Ibiza". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+