Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Едгар Вінницький - Відображення

7 серпня 2021, 19:00, субота
У продажу залишилось 295 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 350 грн
Бронь
48
годин

Про подію

Едгар Вінницький - поет нового покоління ... Відкритість і щирість цього хлопця надихають сяйвом все більше і більше людей. Він не просто пише про відкриту життя, а дійсно проживає її саме так, тому в його творчості завжди відчувається чесність і самобутність. Молодому генію вже пророкують місця в рядах класиків і впровадження його творчості в освітні програми. Поезія Едгара дивним чином поєднує філософію і найтонші відчуття душі, що в симбіозі створюють приємний коктейль. А то, як автор подає свою поезію, найкраще опишуть мурашки, що за численними відгуками - раз у раз виникають під час живого присутності.
 
Як стверджує Едгар:
 
«Реальність - взаємозалежна з нами.
 
Вона - відображення думок.
 
Ми - забуваємо про це місцями,
 
Але невіддільні ми з нею ... »
 
Після такого концерту-сеансу щирості неможливо уникнути ясності в голові, а в серці - нестримного натхнення. Блоки й затиски - зникають в загальному полі прозорості, наповнюючи кожного живим потоком любові. А значить і шар реальності неминуче змінюється.
 
Крім поезії, вишенькою на цьому магічному торті стануть пісні Едгара, під його власний акомпанемент.
 
Але це ще не все…
 
У цьому вечорі існує можливість так само насолодиться істинної енергією чарівною музи. Кожна з композицій буде транслюватися через приголомшливий потоковий танець неперевершеною Масаликіной Ольги.
 
Ця чарівниця не зможе залишити байдужим ні кого з присутніх, перенісши глядачів своєю течією в глибоке відчуття миті.
 
ОБЕРЕЖНО:
 
Цього вечора викликає невичерпну радість, натхнення і любов.
 
можливо звикання

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Едгар Вінницький - Відображення відбудеться 7 серпня 2021, 19:00, субота в Зелений театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

12 жовтня, 19:00
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР ціна: від 320 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 68
Питання? Відповідь!
+