Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Театр кішок Куклачова - Я клоун Дмитро Куклачов

13 березня 2020, 18:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Вистава «Я-клоун, або КОТОстройка» присвячений зіркам світової клоунади: Чарлі Чапліну, Леоніду Єнгібарова і клоуну зі сценічним псевдонімом Грок, чиє справжнє ім'я Шарль Адрієн Веттіїв.
 
Заслужений артист Росії Дмитро Куклачов втілив в життя свою давню мрію і поставив вистава, присвячений кумирам своєї юності.
 
Вистава «Я - клоун, або КОТОстройка» це погляд на великі імена через призму сучасності і, звичайно ж, через призму Театру кішок. Входячи в образ і виконуючи репризи великих клоунів, Дмитро Куклачов ускладнює номера, додаючи в них трюки з кішками.
 
Дуже точно вживаючись в образ Чапліна, Дмитро змушує повірити глядачів, що на сцені саме цей великий клоун. Куклачов-Чаплін з легкістю балансує шостому, з незворушно сидить нагорі кішкою.
 
Виконуючи репризу музичного ексцентрика Грок, артист грає на пилі, витягуючи з цього немузичного інструменту зміну неймовірної краси звуки.
 
В образі Леоніда Єнгібарова Дмитро виконує складну репризу: послідовно він підкорює одну, три і навіть п'ять котушок!
 
Найскладніші номера Дмитро Куклачов виконує з легкістю завдяки найвищій майстерності професіонала.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Театр кішок Куклачова - Я клоун Дмитро Куклачов відбудеться 13 березня 2020, 18:00, п’ятниця в ДК "Политеха". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+