Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Dizel Show

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Цього року традиційно зустрічаємося на Чорному морі! Адже «Дизель Шоу» таки повертається до столиці гумору - Одеси. Ми вже не в змозі терпіти розлуку з улюбленими глядачами. Тож перед грандіозними ювілейними концертами вирішили дати річний концерт із телезйомкою в Одеському театрі музкомедії.
 
Давайте нарешті побачимося, і ми вам подаруємо добірний «дизелівский» гумор. Нудьгувати не доведеться нікому! Чекаємо глядачів з усіх куточків нашої прекрасної країни. Ми, як завжди, привеземо абсолютно нову програму для дорослих і дітей. Гарячу, як одеське сонце, збадьорливу, як Чорне море, а жарти – свіжіші, ніж риба на «Привозі»!
 
До того ж у кожного глядача у залі буде можливість потрапити в об'єктив камери, а згодом і у телевізор! Адже на нашому концерті запланована телезйомка.
 
На сцені для вас виступлять улюблені артисти: Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Євген Сморігін та Олександр Бережок. А також за доброю традицією запрошені артисти: Дмитро Танкович, Маруся Грицук, Сергій Писаренко та Євген Нікішин.
 
Збирайтеся сім'ями та приходьте на літнє, запальне та шалено веселе «Дизель Шоу»! До скорої зустрічі в Одесі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Dizel Show відбудеться 8 серпня 2020, 19:00, субота в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.