У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Денис Чужой "Важные вещи"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

  

Денис Чужой у Одесі! Автор шоу "Класс народа" та "Плохие книги", мільйони переглядів в YouTube, на сольних концертах "Вечер семейной комедии", "Второстепенный персонаж", "Дальше сам". На розігріві, якщо напише щось нове, висупатиме кєнт Гордона, автор скетчів про народного мера Анатолія Почечуна, за сумісництвом організатор концерту - Фелікс Редька. Комедія 18+. Сертифікати про вакцинацію, тести на антиген або ПЦР обов'язково перевіримо, тож підгодтуйтесь.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Денис Чужой "Важные вещи" відбудеться 8 травня 2022, 20:00, неділя в Єврейський культурний центр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+