Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Чорний квадрат. Секс в різних театрах

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

19 лютого 2019 року в Одеському українському театрі складається постановка комедії від Чорного квадрата «Секс у різних театрах».
 
У комедії актори представляють, як був би представлений їх популярний проект «10 хвилин до і після сексу» в різних театрах: в Театрі російської драми, в театрі опери та балету, в Єврейському театрі і навіть у ТЮГу.
 
Комедія дуже смішна, глядача чекає величезна кількість жартів, пародій, багато перевдягань і перевтілень артистів. Глядачам нудьгувати буде ніколи.
 
На виході 100% гарантія чудового настрою!
 
Попередження: не мають почуття гумору вхід на виставу протипоказаний!
 
У виставі беруть участь актори, творці популярних комедій «А-ля кобеля, або Все, що рухається», «Роздягайся — будемо… говорити», «Топлес. Все включено»:
 
Сергій Федорчук;
Михайло Співаковський;
В’ячеслав Ніконоров;
Тетяна Єсауленко;
Олександр Кириченко;
Ірина Когут.
Приходьте на спектакль, щоб зарядитися гумором і позитивом, а також відпочити і розслабитися від сірих буднів і побуту.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Чорний квадрат. Секс в різних театрах відбудеться 19 лютого 2019, 19:00, вівторок в Український театр ім. В. Василька. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+