Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Черный Квадрат". "Ниже пояса, выше плинтуса"

24 березня 2019, 19:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Київський театр «Черный Квадрат» представляє: Олексій Курилко!
 
Жорстка і шалено весела КОМЕДИЯ у виконанні автора! Феєричний «вінегрет» з гумористичного театру і абсолютно смішних пригод Олексія Курилко порве як «Тузик грілку» багатьох з Вас. Є про що розчулитися, і є над чим до душі посміятися.
 
Вільні від цензури образи і нецензурні вирази допускаються. Впевнені, що це дуже потрібний спектакль для здоров'я ... стільки сміятися дуже корисно.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

"Черный Квадрат". "Ниже пояса, выше плинтуса" відбудеться 24 березня 2019, 19:00, неділя в Єврейський культурний центр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+