У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Великий переполох в маленькому місті"

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

Хочете отримувати мільярди від ЄС? Як? Запитайте у крюшонцев? Бананові плантації, численні стада великої і дрібної худоби, успішна боротьба зі злочинністю і повна ліквідації безграмотності, молодим-дорогу, ветеранам-шана!
 
Ви не знаєте, хто такі крюшонци і де знаходиться диво - місто Крюшон? Відкриємо секрет — у штаб-квартирі Європейського Союзу цього теж не знають…
 
Глядачів комедії «Великий переполох у маленькому місті» чекає справжній майстер-клас із залучення величезних капіталів, розробки грантових програм та створення неймовірних проектів за рахунок Євросоюзу. У складі коуч команди: меткий і винахідливий мер Крюшону (улюбленець публіки — Володимир Горянський), незамінна секретарка Клотільда — реалізатор економічних фантазій мера (чарівна Руслана Писанка), людина без віку, соціальних статусів і просто родич Андре (Юрій Фелипенко). А іспит здавати їм доведеться інспектору з Брюсселя — строгого, цинічного, неподкупному бюрократу Флапи (Макс Максимюк). Іспит на виживання! Адже за кожен цент від Євросоюзу потрібно боротися не на життя, а на смерть.
 
Обіцяємо гарний настрій, багато гумору, ну і пару фінансових лайфхаків.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "Великий переполох в маленькому місті" відбудеться 3 грудня 2019, 19:00, вівторок в Одеський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+