Інформація щодо обмеження масових заходів!

Бички в томаті

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Вистава, з самого початку приречений на успіх, для сучасних одеситів став своєрідним екскурсом в минуле, де відкривається дивовижний і ні з чим не порівнянний світ одеських двориків.
 
... Майстерно відтворений на сцені антураж одеського дворика з сохне білизною, столиком для доміно і вечірніх чаювань, типові мешканці старої Одеси на чолі з Розою-Молдаванкою переносять глядачів у далекі 20-ті роки минулого століття. Звідси, за задумом авторів вистави, починалася епоха одеських дворових пісень, улюблених не тільки жителями Південної Пальміри, але і всього Радянського Союзу: «Салонне танго», «Крок вперед і два назад», «Бублички», «Жора, потримай мій макінтош» , «Альоша смажив на баяні», «З одеського кічмана ...», «Стаканчики горіння». Актори театру не просто співають під акомпанемент живих інструментів, але і розігрують під кожну пісню міні-вистава з сценками з життя одеського дворика, колоритними містечковими діалогами, неповторною емоційністю, гумором, танцями, бійками і дружніми посиденьками.
 
Ну і, природно, незрівнянні одеські бички - традиційна закуска під час дворових посиденьок, які, на жаль, сьогодні можна побачити лише на сцені «Театру на Ніжинській».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Бички в томаті відбудеться 2 квітня 2020, 19:00, четвер в Єврейський культурний центр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+