Бички в томаті. Одеса

Бички в томаті. Одеса
16 листопада, 19:00
Одеса Єврейський культурний центр
Купити квитки Залишилось квитків: 44
27 листопада, 19:00
Одеса Єврейський культурний центр
Купити квитки Залишилось квитків: 61

Про подію

Вистава, з самого початку приречений на успіх, для сучасних одеситів став своєрідним екскурсом в минуле, де відкривається дивовижний і ні з чим не порівнянний світ одеських двориків.
 
... Майстерно відтворений на сцені антураж одеського дворика з сохне білизною, столиком для доміно і вечірніх чаювань, типові мешканці старої Одеси на чолі з Розою-Молдаванкою переносять глядачів у далекі 20-ті роки минулого століття. Звідси, за задумом авторів вистави, починалася епоха одеських дворових пісень, улюблених не тільки жителями Південної Пальміри, але і всього Радянського Союзу: «Салонне танго», «Крок вперед і два назад», «Бублички», «Жора, потримай мій макінтош» , «Альоша смажив на баяні», «З одеського кічмана ...», «Стаканчики горіння». Актори театру не просто співають під акомпанемент живих інструментів, але і розігрують під кожну пісню міні-вистава з сценками з життя одеського дворика, колоритними містечковими діалогами, неповторною емоційністю, гумором, танцями, бійками і дружніми посиденьками.
 
Ну і, природно, незрівнянні одеські бички - традиційна закуска під час дворових посиденьок, які, на жаль, сьогодні можна побачити лише на сцені «Театру на Ніжинській».
Питання? Відповідь!
+