Балет "Попелюшка"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Балет «Попелюшка» по праву вважається одним з кращих творів не тільки в творчості Сергія Прокоф'єва, а й в балетному мистецтві в цілому. В основу покладено сюжет фантастичної казки Шарля Перро, до якого не раз зверталися європейські композитори. Зокрема, саме «Попелюшкою» ( «Сандрільона») Фернандо Сора відкрився московський Большой театр 6 червня 1825 року.
 
«Попелюшка» на музику Прокоф'єва вперше була представлена також на сцені Великого - 21 листопада 1945 роки (хореографія Ростислава Захарова). Найбільш відомими постановниками балету є Рудольф Нурієв (1987 рік, Паризька опера) і Фредерік Аштон (1948 рік, театр «Седлерс-Уеллс» в Лондоні).
 
Дебютний показ «Попелюшки» за версією Балетної студії Світлани Антиповой пройшов в Одесі в червні 2004 року на сцені театру музичної комедії імені Михайла Водяного.
 
Світлана Олександрівна Антипова протягом 30-ти років танцювала на сцені Одеського театру опери і балету. Балетна школа-студія, засновником і беззмінним керівником якої вона є, ставала лауреатом численних міжнародних конкурсів, брала участь в фестивалях українських дитячих балетних театрів. На сцені Одеського національного академічного театру опери та балету вихованці студії представляють також балети «Аліса в країні чудес» і «Червона шапочка».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Балет "Попелюшка" відбудеться 12 вересня 2021, 12:00, неділя в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+