У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Балет "Пахіта. Вальпургієва ніч"

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

В Одеській опері вас чекають одразу два видатних балету від світових майстрів хореографії «Пахіта» і «Вальпургієва ніч» в Одесі! Вас обов'язково зачарує легкість виконання балетних партій і драматизм лібрето.
 
«Пахіта» - балет Лювіга Мінкуса за мотивами твору Сервантеса «Циганочка» про кохання циганки Пахіти до молодому графу. Цей балет вже багато років збирає повні зали і є справжньою перлиною балетної класики.
 
Класичні одноактні балети
«Вальпургієва ніч» - не менш видатний балет Шарля Гуно, написаний за мотивами твору Гете «Фауст». Це світ, панує Мефістофель, а головного героя чекає безліч пригод і зустрічей. Балет буде виконаний в видатної варіації Леоніда Лаврського.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Балет "Пахіта. Вальпургієва ніч" відбудеться 15 березня 2020, 18:30, неділя в Одеський театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+