АНТОНИО МЕНЕЗЕС

10 червня 2018, 19:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Закрытие фестиваля. Одесская филармония. Антонио Менезес (Бразилия-Швейцария, виолончель), Майкл Гуттман (Бельгия, скрипка), Алексей Ботвинов (Украина, фортепиано). Вечер музыки Сергея Рахманинова. Соната для виолончели и фортепиано и Большое Элегическое Трио «Памяти великого художника». Антонио Менезес входит в пятерку лучших виолончелистов мира. Он выиграл Международный конкурс ARD в Мюнхене и получил Первую премию конкурса Чайковского. Многолетний участник легендарного «БОЗ-АРТ ТРИО» в его финальном составе, вместе с Д. Хоупом и М.Пресслером — самого знаменитого трио в истории классики последних десятилетий. Алексей Ботвинов — пианист, Народный артист Украины, инициатор и Президент фестиваля ODESSA CLASSICS, звезда мирового пианизма, один из лучших исполнителей музыки Рахманинова в Европе. Майкл Гуттман — скрипач и дирижер, основатель собственного музыкального фестиваля в Пьетрасанта, Италия.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

АНТОНИО МЕНЕЗЕС відбудеться 10 червня 2018, 19:00, неділя в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+