Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Творчий вечір Ади Роговцевої

14 серпня 2019, 19:30, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Зустрічі з нею традиційно стають подією, тому що за ним стоїть ціла епоха поетичності в кіно і в театрі. Час, проведений з нею, - це унікальна можливість доторкнутися до високого мистецтва. Творчі вечори з нею насичені тонким гумором, потаємними історіями, дружбою і вірою ... А ще вони потрапляють відразу в серце.
 
14 серпня прима театру і кіно, герой України, народна артистка, одна з найвідоміших жінок давньої і сучасної України - Ада Миколаївна Роговцева - проведе вечір, на якому розповість про свій творчий шлях.
 
Глядачам і театралам старшого покоління Ада Миколаївна відома завдяки багатьом роботам, але, перш за все, завдяки серіалам «Вічний Поклик» і художнього фільму «Приборкання вогню».
 
Зустріч в Зеленому - це ідея своєрідного звіту. Це монологи, уривки з живих вистав, фото і відеоматеріали з архівів українського телебачення, поезія її улюблених поетес - Лесі Українки, Ліни Костенко. А також вірші самої Ади Роговцевої. Це витончена і вишукана мозаїка, з якої складається портрет великий Артистки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Творчий вечір Ади Роговцевої відбудеться 14 серпня 2019, 19:30, середа в Зелений театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+