Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

7:42 або Одеські Рабинзон

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Продовження найуспішнішого вистави Театру «На Ніжинській» - 7:40 або погуляємо по-одеськи - як побудувати Одесу на «безлюдному» острові? Особливо якщо там вже поселилися «дикі» одесити?
 
Вистава «7:42 або Одеські рабинзон», У цій виставі ми вам не тільки розповімо як побудувати любов ... ну і Одесу, звичайно ж, - на безлюдному острові, ми вам за це ще й заспіваємо! У нашій виставі багато музики, причому всіма улюбленої і добре знайомої. І кожен глядач може відразу ж відчути себе учасником що відбуваються на сцені подій.
 
Після 20-ти річної розлуки, і неминучого возз'єднання, одна одеська сім'я вирішила відправиться в круїз трьома поколіннями: мама (І. Токарчук) з молодшим сином (А. Самусенко), старший син і його дружина, їх Дівер симпатичний «спортсмен, красень і в минулому комсомолець »дідусь Додік (Яша Гопп), і два онуки - одеський і американський які вже встигли потоваришувати і знайти спільну мову. Але корабель зазнав аварії і вони виявилися на «безлюдному» як їм здавалося острові ... що ж далі? Чи виживе сімейство? Які відносини будуть між тіткою Симой і Яшей в такій непростій ситуації? ... хто насправді живе на острові, і що він хоче створити з нашим сімейством?
 
У виставі беруть участь, як визнані зірки, так і молоді артисти одеських театрів.
 
Режисер: Олена Пушкіна
У ролях: Ірина Токарчук, Яків Гопп, Олександр Самусенко, Наталія Мєшкова, Олена Головіна, Єгор Карельський, Вадим Головков, Володимир Ліліцкій,

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

7:42 або Одеські Рабинзон відбудеться 15 лютого 2020, 19:00, субота в Єврейський культурний центр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+