Вистава "50 оттенков серого"

20 лютого 2021, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«50 відтінків сірого».
 
Шоу за мотивами бестселера «50 відтінків сірого».
Дорослий спектакль-провокація фантазії про закриту тему.
 
«Ми орієнтувалися на сюжет книги, в якій історія студентки факультету англійської літератури велася від першої особи. Ми покажемо ті тонкі моменти, які не показали у відомому фільмі. Звичайно, Первинний сценарій був ближчий до оригіналу, але в процесі репетицій, спектакль став жити своїм життям» — автор сценарію Тетяна Гребенюк.
 
Режисер нової версії і хореограф-постановник — Павло Івлюшкін. У постановці зайняті одеські актори, шоу-балет «LeGrand», а також музичний супровід у виконанні "Black sea orchestra" надає незвичайний яскравий тон сюжетної лінії.
"Це дуже чесна Вистава про те, про що нам не говорили в дитинстві»
Всі зможуть дізнатися межі допустимого і межі пристойності власної фантазії.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

Вистава "50 оттенков серого" відбудеться 20 лютого 2021, 19:00, субота в Одеська обласна філармонія. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+