Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

5`NIZZA

27 червня 2016, 22:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

27 июня 2016 года Андрей Запорожец и Сергей Бабкин выйдут на сцену самого популярного в Украине клуба IBIZA для того, чтобы исполнить песни, которые  в первой половине 2000-х звучали в каждом дворе и, конечно, новые хиты.Популярность пришла к 5`NIZZA задолго до того, как у нас появились iTunes  и аудиозаписи ВКонтакте. Известность группе принесли спонтанные выступления на КаZантипе, а дебютный альбом, записанный практически в домашних условиях, разошелся по стране на пиратских CD-болванках еще до официального релиза.
 
В 2000-х 5`NIZZA стала голосом целого поколения и, пожалуй, самым ярким примером по-настоящему честной музыки.
 
27 июня Андрей Запорожец и Сергей Бабкин в составе группы дадут единственный концерт в Одессе!  Концерт станет еще одним знаковым событием в истории легендарной команды и у каждого из нас есть шанс стать частью этого большого события.
 
«Только вместе Андрей и Сергей рождают редкий сплав музыкальных вкусов, актерства, религии, поэзии, философии и детского куража».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Одеса.

5`NIZZA відбудеться 27 червня 2016, 22:00, понеділок в Клуб "Ibiza". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.