Вистава "Підступність і кохання"

3 июля, 19:00
Вистава для дорослих на 2 дії
 
Всесвітньо відомий шедевр класика німецької літератури Фрідріха Шиллера, який вже понад два століття не сходить з провідних сцен світу, розповідає дивовижну історію піднесення леді Мільфорд, коханки герцога, у виконанні Ліліани Ребрик, яка прагне досягти найвищого піку слави, багатства й жіночого щастя. Її нерозділене кохання до Фердинанда, сина герцога, штовхнуло Леді на безчесний вчинок — зруйнувати стосунки молодих закоханих.
 
Тут з’являється ще одна перепона — секретар герцога Вурм (Марк Дробот), закоханий негідник та безчесний інтриган, який засліплений пристрастю до юної дівчини наважується на злочин. Хворобливе піклування матері (Катерини Кістень), вседозволеність герцога (Валерій Легін), справжні фехтувальні бої у світі ризику та боротьби за кохання.
 
Режисер вистави, Андрій Білоус, відкидає на другий план всі політичні баталії, закладені в сюжет п’єси і досліджує любовну історію цих молодих людей, зберігаючи всю красу та розкіш епохи, в яку створена п’єса. Питання свободи, вільного кохання та бажань пронизує всю виставу та вирішується найбільш неочікуваним вчинком. Любов, що стає причиною підступності, і підступність, яка не здатна завоювати любов.
 
В наші дні не так часто можна зустріти п’єси, наповнені вічними темами, романтичними мотивами. Адже для цього потрібно мати сміливість душі та готовність почуттів!
Показать полностью...


Это прошедшее мероприятие. Продажа билетов прекращена.

+ Вопрос FaQ Ответ